•ЂђњЉЋ‚
адрес офиса
(099) 7-5555-04, (096) 7-5555-04
vopros@gulfstream.ua   skype oo-1-3

 

СТРАНЫ......
 
 
п»ї 1

 
 
Если Вы заметили ошибку, то можно сообщить об этом, выделив часть текста с ней
и нажав...
Если Вы заметили ошибку, то можно сообщить об этом, выделив часть текста с ней и нажав Ctrl+Enter
 
 
  Главная » Все статьи » Статья
[ ]  Добавить свою статью  Версия для печати  Прочитать позже  Отправить другу  

Чехия


Чехія – одна з небагатьох країн колишньої соціалістичної співдружності, в якій за короткий час склалися умови життя близькі до західноєвропейських. У травні 2004 році Чехія вступить у Європейський Союз, що відкриє іноземним студентам і випускникам чеських вузів нові перспективи й унікальну можливість жити і працювати в об'єднаній Європі.
Зараз навчання в державних вузах Чехії - безкоштовне!
Одна з головних переваг навчання в Чехії - це те, що випускники країн СНД можуть вступати до вузів Чехії відразу після закінчення середньої школи. Для вступу до вузів Чехії необхідно мати лише атестат зрілості. Прийом до вузів проходить 1 раз на рік. Документи приймаються до початку серпня. Вступні іспити проводяться з 1-го вересня. Початок занять – з 1-го жовтня.

Навчання в державних вузах Чехії чеською мовою безкоштовне.
Однак пропоновані при них річні підготовчі курси з чеської мови коштують 6000 євро. Тому Асоціація «Гольфстрім» рекомендує почати навчання в приватних вузах, у яких оплата складає від 900 євро за рік навчання.
В такому разі Ви маєте можливість вступити до приватного вузу і після одного року навчання перевестися до будь-якого державного університету на безкоштовну форму навчання.
Вже на першому курсі в приватному вузі Ви маєте право на роботу під час навчання, тобто, зможете забезпечити витрати на своє проживання.

А вивчаючи чеську мову безпосередньо в вузі, Ви заощаджуєте час і гроші.
В приватному вузі студенти вивчають чеську мову на інтенсивних підготовчих курсах, а з жовтня місяця продовжують його вивчення на супутніх курсах. Це дозволяє почати навчання без утрати одного року на підготовчих курсах і вже на першому курсі навчання досконало опанувати чеську мову. Після закінчення першого курсу студент може продовжити навчання в приватному вузі або скласти вступні іспити в державний вуз і продовжити навчання вже безкоштовно. У разі переходу до державного вузу більшість предметів зараховуються у всіх чеських вузах.

З чеським дипломом Ви маєте можливість працевлаштуватися в країнах Європи. Частіше за все у випускників чеських вузів не виникає проблем з одержанням робочої візи, що дає реальну можливість залишитися в Чехії на ПМЖ.

Переваги:
• чудові умови для навчання в чеських вузах;
• високий рівень технічного забезпечення процесу навчання;
• відносно ліберальна процедура вступу до вузу;
• низька вартість освіти;
• недороге житло і харчування;
• можливість вибору курсів;
• можливість пройти практику під час навчання у вузі і зібрати рекомендації фірм до одержання диплома;
• безліч студентських знижок і пільг.
Недоліки:
• державні вузи перевантажені студентами.


Фінляндія


Ми пропонуємо Вам одержати вищу освіту в одному з інститутів м. Миккели (Фінляндія).
В інституті м. Микелли - «Миккели Політехнік» можна одержати якісну освіту. Іноземні студенти можуть навчатися в цьому інституті безкоштовно англійською мовою без знань фінської мови по наступним напрямкам:
· Менеджмент ділового адміністрування (бакалавр бізнес адміністрування)
· Інформаційні технології (бакалавр інженерної справи)
Для вступу досить атестата зрілості, отриманого у СНД, а також документів, що підтверджують знання англійської мови (тест на знання англійської мови TOEFL чи IELTS).
Студенти оплачують тільки свої витрати на проживання.
На проживання студентам необхідно близько 400 євро на місяць.
Інститут надає всім студентам знижки і пільгові ціни на багато послуг, наприклад, інтернет, харчування в студентської їдальні й ін.

Іноземним студентам дозволяється працювати не більш 20 годин на тиждень у навчальний час і необмежений час під час канікул. Надається можливість заздалегідь шукати роботу з майбутньої спеціальності. Як правило, заробітки студентів складають близько 10 євро/годину.
Практично всі студенти з другого курсу забезпечують себе самостійно.
Дуже важливо те, що «Микелли Політехнік» має «Службу кар'єри», що допомагає випускникам з пошуком роботи після закінчення вузу. Працевлаштування можливе в будь-якій країні світу, Політехнік допомагає в пошуку роботодавців, готує резюме, організує зустрічі з роботодавцями і готує студентів до співбесіди.

Переваги
· Навчання безкоштовне
· Можливість роботи під час навчання
· Навчання англійською мовою
· Можливість безкоштовного вивчення фінської мови
· Можливість одержати посвідку на проживання по закінченню вузу

Недоліки
· Фінська - складна мова для вивчення
· Прохолодний клімат

Асоціація “Гольфстрім” також надає послуги по програмам “Безкоштовна вища освіта у Німеччині, Австрії”, молодіжна програма AU PAIR – робота в родинах Європи.
Усі консультації та література – безкоштовно.
Обсудить на форуме »