(044) 33-114-77, (063) 33-865-55
(050) 77-156-77, (067) 77-544-99

 

—“–јЌџ......
 
 
пїњ 2

 
 
  √лавна€ » ¬се новости » Ќовость
[ ] 

„еська –еспубл≥ка була змушена закрити в≥зовий в≥дд≥л √енерального консульства „– у ƒонецьку.

¬≥д 1 липн€ 2011 року жител≥ ƒонецькоњ, ’арк≥вськоњ, Ћуганськоњ, ƒн≥пропетровськоњ, «апор≥зькоњ та ’ерсонськоњ областей, —евастопол€ та јвтономноњ –еспубл≥ки  рим:

будуть подавати за€ви на короткостроков≥ в≥зи особисто у консульському в≥дд≥л≥ ѕосольства „– в  иЇв≥;
особи, €к≥ зареЇструвалис€ у систем≥ ¬≤«јѕќ≤Ќ“ дл€ поданн€ за€ви на довгострокову в≥зу/довгострокове перебуванн€ у консульському в≥дд≥л≥ √енконсульства „– у ƒонецьку, будуть прийн€т≥ у консульському в≥дд≥л≥ ѕосольства „– у  иЇв≥;
особи, €к≥ до 1.7.2011 року подали за€ви на короткостроков≥ шенгенськ≥ та довгостроков≥ нац≥ональн≥ в≥зи у консульському в≥дд≥л≥ √  „– в ƒонецьку, отримають ц≥ в≥зи в √  „– у ƒонецьку;
туристичн≥ ф≥рми, акредитован≥ в консульському в≥дд≥л≥ ѕосольства „– в  иЇв≥ ≥ водночас в √  „– у ƒонецьку, можуть подавати за€ви дл€ своњх кл≥Їнт≥в у консульському в≥дд≥л≥ ѕосольства „– у  иЇв≥.

ѕосольство „еськоњ –еспубл≥ки в ”крањн≥ ( ињв) зб≥льшить к≥льк≥сть за€в, подаваних на шенгенськ≥ в≥зи ≥ндив≥дуально. ƒетальну ≥нформац≥ю можна одержати у консульському в≥дд≥л≥ посольства „– у  иЇв≥, вул. Ѕогдана ’мельницького, 58, за тел. +38 (044) 238-26-41 (43).

ѕ≥дставою дл€ введенн€ вищезазначених заход≥в Ї те, що ћ≥н≥стерство закордонних справ ”крањни дос≥ не дало згоду на прињзд нового генерального консула до ƒонецьку, клопотанн€ про €ку чеське ћ≥н≥стерство закордонних справ подало ще 23 лютого цього року. ¬ результат≥ такого звол≥канн€ √енеральне консульство „– в ƒонецьку вже м≥с€ць працюЇ без кер≥вника. ћ«— „– також не може без нового генерального консула призначити на посаду ще одного консульського дипломата. ≤нший консульський прац≥вник в≥д 7 червн€ чекаЇ на оформленн€ нового ≥дентиф≥кац≥йного посв≥дченн€, €ке Ї основним документом, €кий уможливлюЇ його перебуванн€ та виконанн€ роботи в ”крањн≥. ≤з зазначених причин консульство не може забезпечити у повному обс€з≥ та €к≥сно прийом ≥ розгл€д за€в украњнських громад€н на короткостроков≥ та довгостроков≥ в≥зи.

Ќа украњнськ≥ ≥дентиф≥кац≥йн≥ посв≥дченн€ чи реЇстрац≥ю дл€ перебуванн€ в ”крањн≥ безрезультатно чекають упродовж к≥лькох тижн≥в ≥ нав≥ть м≥с€ц≥в загалом 11 прац≥вник≥в ус≥х трьох представницьких установ „еськоњ –еспубл≥ки в ”крањн≥, з €ких 7 Ц це прац≥вники, €к≥ безпосередньо займаютьс€ розгл€дом за€в на в≥зи. —п≥вроб≥тникам ѕосольства ”крањни в ѕраз≥ та √енерального консульства ”крањни у Ѕрно чеськ≥ ≥дентиф≥кац≥йн≥ посв≥дченн€ видаютьс€ без звол≥кань прот€гом дек≥лькох дн≥в.

ћ≥н≥стерство закордонних справ „еськоњ –еспубл≥ки неодноразово звертало увагу украњнськоњ сторони на зазначен≥ проблеми ≥ 21 червн€ 2011 року направило оф≥ц≥йне клопотанн€ щодо пришвидшенн€ вир≥шенн€ складноњ ситуац≥њ.

ћ«— „– попередило, що у випадку безд≥€льност≥ украњнськоњ сторони буде змушено вдатис€ до подальших заход≥в, €к≥ матимуть вплив на швидк≥сть ≥ к≥льк≥сть в≥зових за€в, що прийматимутьс€ до розгл€ду.

»сточник: www.mzv.czѕечать | ƒобавить в избранное | ќтправить другу