МЫ РАБОТАЕМ СО ВСЕМИ КЛИЕНТАМИ НЕЗАВИСИМО ОТ МЕСТОПОЛОЖЕНИЯ
+38 (066) 502 26 39
info@minderedu.com
skype oo-1-3
Киевстар: +38 (096) 455 02 48
МТС: +38 (099) 961 30 10
Life: +38 (063) 431 15 68
Билайн: +7 (968) 691 07 90

 

СТРАНЫ......
 
 
п»ї 2

 
 
  Главная » Все новости » Новость
[ ] 

Чеська Республіка була змушена закрити візовий відділ Генерального консульства ЧР у Донецьку.

Від 1 липня 2011 року жителі Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей, Севастополя та Автономної Республіки Крим:

будуть подавати заяви на короткострокові візи особисто у консульському відділі Посольства ЧР в Києві;
особи, які зареєструвалися у системі ВІЗАПОІНТ для подання заяви на довгострокову візу/довгострокове перебування у консульському відділі Генконсульства ЧР у Донецьку, будуть прийняті у консульському відділі Посольства ЧР у Києві;
особи, які до 1.7.2011 року подали заяви на короткострокові шенгенські та довгострокові національні візи у консульському відділі ГК ЧР в Донецьку, отримають ці візи в ГК ЧР у Донецьку;
туристичні фірми, акредитовані в консульському відділі Посольства ЧР в Києві і водночас в ГК ЧР у Донецьку, можуть подавати заяви для своїх клієнтів у консульському відділі Посольства ЧР у Києві.

Посольство Чеської Республіки в Україні (Київ) збільшить кількість заяв, подаваних на шенгенські візи індивідуально. Детальну інформацію можна одержати у консульському відділі посольства ЧР у Києві, вул. Богдана Хмельницького, 58, за тел. +38 (044) 238-26-41 (43).

Підставою для введення вищезазначених заходів є те, що Міністерство закордонних справ України досі не дало згоду на приїзд нового генерального консула до Донецьку, клопотання про яку чеське Міністерство закордонних справ подало ще 23 лютого цього року. В результаті такого зволікання Генеральне консульство ЧР в Донецьку вже місяць працює без керівника. МЗС ЧР також не може без нового генерального консула призначити на посаду ще одного консульського дипломата. Інший консульський працівник від 7 червня чекає на оформлення нового ідентифікаційного посвідчення, яке є основним документом, який уможливлює його перебування та виконання роботи в Україні. Із зазначених причин консульство не може забезпечити у повному обсязі та якісно прийом і розгляд заяв українських громадян на короткострокові та довгострокові візи.

На українські ідентифікаційні посвідчення чи реєстрацію для перебування в Україні безрезультатно чекають упродовж кількох тижнів і навіть місяців загалом 11 працівників усіх трьох представницьких установ Чеської Республіки в Україні, з яких 7 – це працівники, які безпосередньо займаються розглядом заяв на візи. Співробітникам Посольства України в Празі та Генерального консульства України у Брно чеські ідентифікаційні посвідчення видаються без зволікань протягом декількох днів.

Міністерство закордонних справ Чеської Республіки неодноразово звертало увагу української сторони на зазначені проблеми і 21 червня 2011 року направило офіційне клопотання щодо пришвидшення вирішення складної ситуації.

МЗС ЧР попередило, що у випадку бездіяльності української сторони буде змушено вдатися до подальших заходів, які матимуть вплив на швидкість і кількість візових заяв, що прийматимуться до розгляду.

Источник: www.mzv.czПечать | Добавить в избранное | Отправить другу